Про нас

 
     Основними видами діяльності нашої компанії є ремонт комп'ютерів і комп'ютерної техніки у Вишгороді, комплектуючих і ноутбуків, заправка картриджів та їх реставрація, відновлення інформації з жорстких дисків будь-яких конфігурацій, а також з FLASH накопичувачів і цифрових фотоапаратів. Великий досвід роботи і знання, накопичені за багато років роботи в цій сфері, у поєднанні з високою кваліфікацією фахівців, дозволяє нашій компанії справлятися з будь-якими поставленими завданнями якісно і швидко.
     Ми пропонуємо наші послуги як приватникам так і організаціям (разове або абонентське обслуговування), консультуємо по телефону безкоштовно (цілодобово), після розмови, при необхідності домовляємось про час і виїджаємо до клієнта. Вы також можете приїхати до нам в офіс, який знаходиться в місті Вишгород.
     Наша компанія надає послуги на високому рівні, співпрацюючі з нами, Ви можете бути впевненими в якісному обслуговуванні Вашої техніки. Клієнти, які вже зверталися до нас, залишаються хорошої думки про нас і продовжують користуватись нашими послугами. Грамотне обслуговування Вашого комп'ютера дає йому можливість працювати на всю потужність і без збоїв.

 

Ця категорія порожня.